o nas

Cześć! 

„Dżakubasy w podróży” to fotoblog, poradnik i nasz pamiętnik z podróży.  Stworzyliśmy to miejsce aby dzielić się z Tobą naszymi przygodami i przemyśleniami. Mamy nadzieję że zainspirujemy Cię do własnych podróży, a także pomożemy Ci w ich przygotowaniu.

Nie jesteśmy „profesjonalnymi” podróżnikami czy też fotografami. Jesteśmy samoukami amatorami i staramy się rozwijać nasze umiejętności.  Na co dzień pracujemy 8 godzin 5 dni w tygodniu w mało ciekawiej pracy, która pozwala nam odłożyć coś ekstra na nasze marzenia.  Uwielbiamy podróżować i fotografować wszystko, nie zawsze mamy czas na wielkie wyprawy daleko od domu, czasami są to jedo- dwudnowe wycieczki do okolicznych parków/rezerwatów, które pomagają nam „podładować” baterie. 

Na naszej stronie znajdziesz krótkie fotorelacje, opisy i przewodniki po miejscach w których byliśmy a także obszerne relacje z większych wypraw jak wspinacza na Kilimandżaro. NIE znajdziesz tu ekskluzywnych hoteli i wycieczek all-inclusive. Wszystkie podróże planujemy na własną rękę.

Każda nawet ta najmniejsza podróż może nas zaskoczyć w wzbogacić o nowe przeżycia. Zdobywanie nowych doświadczeń, odkrywanie nowych miejsc, spotkania z ludźmi i innymi kulturami są najlepszymi rzeczami na świecie. Chcemy gorąco zachęcić Cię do tego. Mamy nadzieje że Ci się spodoba.

Pozdrawiamy!

Aneta i Krzysztof Jakubas